SAJTKARTA SÖK PÅ SIDAN:
 
Återvinningscentralen Lämna mätarställning Min förbrukning Webmail
Bredband

Verksamheten
Lediga tjänster
Aktivera Internet och Portal
Avtal & Bilagor
Prislista Internet Privat
Prislista Internet Företag
IP-Telefoni
--> från Telavox
--> från Teletek
IP-TV
Tätortsprojekt
--> Checklista-fiberprojekt
--> Checklista-förtätning
--> Färdiga projekt
--> Hyresfastigheter
--> Bellö etapp 1
--> Bruzaholm
--> Bellö etapp 2
--> Bygatan-Bofinken
--> Bänarp
--> Hult etapp 4
--> Hult-Cykelväg
--> Hunsnäsen
--> Hunsnäsen Södra
--> Hjältevad
--> Ingatorp
--> Lyckeberg
--> Lyckostigen-Spelmansgatan
--> Orrhaga
--> Mariannelund-NV
--> Spillhammar
Landsbygdsprojekt
--> Hult-Bogård
--> Södra Vixen etapp 1
Nätets uppbyggnad
Hyreshus med fiberbredband
Virusskydd
Felsökning & Bandbreddstest
Drift & Support
Kundenkät
Fakturering & Betalning
IBAN & BIC/SWIFT
Kontaktpersoner

Kontaktpersoner




Supporttelefon 0381-19 20 30


På supporttelefonen får du först driftinformation och kopplas därefter till en ledig handläggare.
Du når oss även på mailadresserna nedan eller via bredband@eksjoenergi.se
Kjell Ljunggren
Bredbandschef
0381-192031
kjell@eksjoenergi.se
Annelie Sjöberg
Bredbandssamordnare
0381-192032
annelie.s@eksjoenergi.se
Roger Sundström
Driftansvarig-Bredband
0381-192035
roger@eksjoenergi.se
Erik Johansson
Projektsamordnare-Bredband
0381-192033
erik.johansson@eksjoenergi.se
Fredrik Mikalsen
Bredbandstekniker
0381-192034
fredrik@eksjoenergi.se
Ankie Ekberg
Projektledare-Bredband
0381-192045 (Telefontid 13.00-14.00)
Boka först tid vid besök
ankie@eksjoenergi.se
Jonas Bennelid
Bredbandstekniker
0381-192037
jonas.bennelid@eksjoenergi.se
Kicki Nilsson
Bredbandsadministratör
0381-192036
kicki.nilsson@eksjoenergi.se
Daniel Björs
Bredbandstekniker
0381-192038
daniel.bjors@eksjoenergi.se
Eksjö Energi AB 575 80 Eksjö  Besöksadress: Telegatan 8  Tfn: 0381-19 20 00 Tfn Bredband: 0381-19 20 30  E-post:  info@eksjoenergi.se
© 2004 Eksjö Energi AB  Med ensamrätt.   Ansvarig utgivare:   Eksjö Energi AB     Webbproduktion:   Pascal Svensson
Bild startsida:    Annelie Sjöberg